Seminarium szkoleniowe 2023 – ruszyły zapisy!

 

Mamy przyjemność zaprosić na organizowane przez naszą firmę seminarium szkoleniowe pod tytułem:

Kontrola i optymalizacja pracy przemysłowych procesów technologicznych oraz ograniczenie emisji zanieczyszczeń wodnych i gazowych w kontekście konkluzji BAT.

 W tym roku odbędzie się ono w dniach 27-29.09.2023 r. Wszystkie osoby zainteresowane udziałem w tym wydarzeniu prosimy o uzupełnienie karty zgłoszenia oraz o zapoznanie się z agendą.

W celu zgłoszenia swojego uczestnictwa w tegorocznym seminarium szkoleniowym należy pobrać i uzupełnić kartę uczestnictwa (poniżej). Po wprowadzeniu danych prosimy o wysłanie pliku na adres mailowy marketing@technopomiar.pl. Zgłoszenia należy przesyłać najpóźniej do dnia 31.08.2023 r. Ze względu na ograniczoną ilość miejsc decyduje kolejność zgłoszeń.

Pobierz kartę zgłoszenia : Karta Zgłoszenia – Seminarium_2023

Udział w tym seminarium będzie okazją do zapoznania się z najnowszymi rozwiązaniami stosowanymi obecnie w kontroli parametrów fizykochemicznych cieczy i gazów jak również z aktualnymi normami, wytycznymi i konkluzjami w zakresie kontroli procesów technologicznych oraz emisji zanieczyszczeń wodnych i gazowych. Aby zapoznać się z agendą szkolenia zalecamy pobranie załączonego programu.

Pobierz program seminarium: Agenda – Seminarium 2023

Pobierz tematykę paneli szkoleniowych: Tematyka paneli – Seminarium 2023

W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu na adres mailowy: marketing@technopomiar.pl lub numer telefonu : 71 332 98 10

Zapraszamy serdecznie na coroczny wernisaż poplenerowy już XX edycji Ogólnopolskiego Pleneru Plastycznego Pstrągowa ‘23. W najbliższy wtorek udostępnimy listę prac aukcyjnych. Zachęcamy do wzięcia udziału w charytatywnej aukcji wybranych obrazów przekazanych przez artystów. Więcej artystycznych szczegółów na stronie artmeeting.pl

Poniżej udostępniamy tegoroczne prace aukcyjne. Zachęcamy do zapoznania się z pracami i do emocjonującej licytacji.

Prace aukcyjne