Certyfikaty

Nasza firma stosuje Zintegrowany System Zarządzania i spełniamy wymagania PN-EN ISO 9001:2015 i PN-ISO 45001:2018 w zakresie projektowania – prac badawczo-rozwojowych, dostaw i serwisowania, kompleksowych systemów analitycznych i aparatury kontrolo pomiarowej, przeznaczonych do pomiarów parametrów fizyko-chemicznych cieczy i gazów. Nadrzędnym celem polityki jakości jest satysfakcja klienta związana z bezawaryjnym działaniem oferowanych przez nas systemów kontrolno-pomiarowych.

CERTYFIKAT PCC-CERT

We wrześniu 2023 otrzymaliśmy certyfikat od PCC-CERT, który poświadcza, że stosujemy Zintegrowany System Zarządzania i spełniamy wymagania PN-EN ISO 9001:2015 i PN-ISO 45001:2018 w zakresie projektowania – prac badawczo-rozwojowych, dostaw i serwisowania, kompleksowych systemów analitycznych i aparatury kontrolo pomiarowej, przeznaczonych do pomiarów parametrów fizyko-chemicznych cieczy i gazów.

Certyfikat ten potwierdza naszą wiarygodność jako dostawcy złożonych rozwiązań pomiarowych, zaprojektowanych zgodnie z obowiązującymi przepisami, zbudowanych z najnowocześniejszej aparatury oraz z zachowaniem wszelkich wytycznych dotyczących kontroli jakości sprzedawanych urządzeń i aplikacji. Certyfikaty są niezbędne do tworzenia systemów analityczno-pomiarowych, ponieważ na ich podstawie Klient ma 100% pewność, że zleca zadanie odpowiedzialnej firmie, z odpowiednim doświadczeniem, wiedzą i polityką firmy. Takie certyfikaty posiadamy od wielu lat. Pierwszy z nich otrzymaliśmy w 2008 r.