Zapraszamy na wernisaż VII Ogólnopolskiego Pleneru Plastycznego Pstrągowa 2010

W tym roku organizowany przez naszą firmę Ogólnopolski Plener Plastyczny, już po raz drugi z rzędu gościł w Siedlisku Janczar w Pstrągowej. Efekty tego spotkania artystów z całej Polski, będzie można podziwiać od 5 do 18.11.2010 na ul. Hubskiej 44-48. W dniu otwarcia wystawy zagra wrocławski zespół FreeWolni, a do najbardziej zagorzałych miłośników sztuki trafią 23 prace, przekazane przez uczestników pleneru, które wylicytujemy wspomagając w ten sposób Hospicjum dla Dzieci na Podkarpaciu.
katalog na aukcję

Szanowni Państwo

 

Już po raz siódmy we wrocławskim Browarze Mieszczańskim prezentowana będzie sztuka powstała daleko stąd bo na pogórzu Strzyżowsko-Dynowskim. W tym roku organizowany przez naszą firmę Ogólnopolski Plener Plastyczny, już po raz drugi z rzędu gościł w Siedlisku Janczar w Pstrągowej. Efekty tego spotkania artystów z całej Polski, będzie można podziwiać od 5 do 18.11.2010 na ul. Hubskiej 44-48. W dniu otwarcia wystawy zagra wrocławski zespół FreeWolni, a do najbardziej zagorzałych miłośników sztuki trafią 23 prace, przekazane przez uczestników pleneru, które wylicytujemy wspomagając w ten sposób Hospicjum dla Dzieci na Podkarpaciu.
Serdecznie zapraszamy.

Pozdrawiam

 

Grzegorz Smakosz

 

zaproszenie

katalog – wersja internetowa
katalog – pdf

katalog na aukcję

 

sztrafj

 

Szanowni Państwo

Jak co roku mamy przyjemność zaprosić do Wrocławia na spotkanie z bohaterami VII Ogólnopolskiego Pleneru Plastycznego Pstrągowa 2010. Na wernisażu otwierającym wystawę będzie można zobaczyć prace powstałe na plenerze, porozmawiać z twórcami a także posłuchać dobrej muzyki w wykonaniu zespołu Freewolni. . Tradycyjnie już uczestnicy pleneru przekazali część prac na charytatywną aukcję, której celem będzie pomoc dla Hospicjum dla Dzieci na Podkarpaciu.
Proszę o zabranie ze sobą dobrego humoru i grubego portfela.
Do zobaczenia w Browarze Mieszczańskim 5 listopada o godzinie 19.00.

Z poważaniem

 

Grzegorz Smakosz