Pięć innowacji zmieniających podejście do detekcji gazów

Detekcja gazów

Konieczność zapewnienia bezpieczeństwa w strefie zagrożonej wybuchem

W wypadku wystąpienia zagrożenia gazowego, różnica zaledwie piętnastu sekund w wykryciu gazu może znacząco wpłynąć na poziom tlenu we krwi i osłabić aktywność mięśni. Kolejne czterdzieści dwie sekundy narażenia mogą powodować podrażnienie oczu i gardła, ból oraz zawroty głowy, nudności, a także trudności w oddychaniu. Ponieważ obecnie w przemyśle bezpieczeństwo pracowników jest brane pod uwagę bardziej niż kiedykolwiek, reagowanie dopiero w chwili, gdy wydarzy się coś złego, po prostu nie jest już wystarczająco dobrym rozwiązaniem. Niezależnie od tego, czy polegasz na sprawdzonym sprzęcie lub czy szukasz nowych technologii przeznaczonych dla nowoczesnych rozwiązań, potrzeba szybkiej identyfikacji niebezpiecznych gazów w środowisku pracy o wysokim ryzyku stanowi ciągłe wyzwanie dla zarządzania codziennym funkcjonowaniem zakładu przemysłowego.
Firma Honeywell, oferując najlepsze w swojej klasie (zgodne z najnowszymi przepisami i normami) urządzenia do wykrywania gazów, ułatwia zapewnienie bezpieczeństwa pracowników, umożliwiając przeciwdziałanie sytuacjom zagrożenia.

Urządzenia dedykowane do systemów detekcji gazów

Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem firmy Honeywell w zakresie stacjonarnej detekcji gazów. Odpowiadamy za doradztwo techniczne i sprzedaż urządzeń pomiarowych Honeywell. Tym razem chcieliśmy zaprezentować aparaturę dotyczącą detekcji gazów, m. in. adapter BW Connect, detektory BW Clip 4, BW Solo, BW Ultra oraz centralkę do współpracy z detektorami bezprzewodowymi – Touchpoint Plus Wireless. Wszystkich zainteresowanych detekcją gazów zachęcamy do zapoznania się z nową broszurą, kartami katalogowymi wspomnianych urządzeń. Jeśli pojawią się jakieś wątpliwości lub zainteresuje Państwa konkretny produkt zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami ds. sprzedaży.

Broszura „Pięć innowacji zmieniających podejście do detekcji gazów”: Pobierz pdf
ikona pdf