24-26 kwietnia 2012 w Poznaniu, SAWO2012

Szanowni Państwo,
W dniach 24-26 kwietnia 2012, w Poznaniu, odbędą się Międzynarodowe Targi Ochrony Pracy, Pożarnictwa i Ratownictwa SAWO2012. Tegoroczna edycja, organizowanych co dwa  lata targów SAWO zgromadzi rekordową ilość wystawców. Przeznaczone są one głównie dla osób związanych z BHP oraz bezpieczeństwem obiektów.
Chcielibyśmy zaprosić Państwa do odwiedzenia naszego stoiska nr 26 w Pawilonie 6.

Szanowni Państwo,

 

W dniach 24-26 kwietnia 2012, w Poznaniu, odbędą się Międzynarodowe Targi Ochrony Pracy, Pożarnictwa i Ratownictwa SAWO2012.

Tegoroczna edycja, organizowanych co dwa  lata targów SAWO zgromadzi rekordową ilość wystawców. Przeznaczone są one głównie dla osób związanych z BHP oraz bezpieczeństwem obiektów.

 

Zaproszenie do odwiedzenia stoiska

Chcielibyśmy zaprosić Państwa do odwiedzenia naszego stoiska nr 26 w Pawilonie 6. Zaprezentujemy między innymi:

– mierniki osobiste oraz automatyczną stację kalibracyjną firmy BW Technologies, której jesteśmy dystrybutorem

– oparty na technice Chemcassette® detektor substancji toksycznych i korozyjnych na poziomie ppb należącej do koncernu Honeywell Analytics firmy mda scientific, której jesteśmy przedstawicielem w Polsce

– elementy stacjonarnego systemu detekcji  należącej do koncernu Honeywell Analytics firmy Sieger, której jesteśmy przedstawicielem w Polsce

Załączamy broszurę oferowanych przez nas produktów.

 

Bezpłatne Zaproszenia

Dysponujemy pewną ilością bezpłatnych zaproszeń na targi. Jeśli są Państwo zainteresowani otrzymaniem takiego zaproszenia, prosimy o maila zwrotnego z podaniem ilości biletów oraz dokładnego adresu wysyłkowego, w miarę możliwości prześlemy Państwu Zaproszenia listem priorytetowym, powinien do Państwa dotrzeć w poniedziałek 23 kwietnia.