Zalecenia Technopomiar w sytuacji zagrożenia epidemiologicznego

Wielkanoc 2019Szanowni Państwo,

W związku z dynamicznym rozwojem sytuacji zagrożenia epidemiologicznego informujemy, że firma Technopomiar Sp. z o.o. wprowadziła i stosuje środki ostrożności we wszystkich obszarach swojej działalności. Bezpieczeństwo naszych pracowników i osób współpracujących jest naszym priorytetem.

Warunki do pracy jakie mamy w firmie gwarantują możliwość zachowania zalecanych przez służby sanitarne środków ostrożności.

Zapewniamy Państwa, że :

  1. Wszyscy nasi pracownicy zostali powiadomieni o podjętych działaniach, poproszeni o zachowanie szczególnych środków ostrożności oraz wzmożonej higieny.
  2. Każda osoba, wchodząca do budynku firmy ma obowiązek dezynfekowania rąk. W tym celu zostały udostępnione niezbędne środki chemiczne.
  3. Od poniedziałku, 16.03.2020, każdy pracownik zostanie wyposażony w indywidualny dozownik z płynem dezynfekującym.
  4. Każdy pracownik wyjeżdżający w delegację jest zobligowany do wzmożonej ostrożności oraz częstej dezynfekcji rąk podczas odbywania podróży służbowej oraz wykonując pracę na obiekcie. Pracownicy znajdujący się w grupie podwyższonego ryzyka nie mogą być delegowani do pracy poza siedzibą firmy.
  5. Pracownicy mają obowiązek informowania pracodawcy lub jego przedstawicieli o planach wyjazdu do miejsc zagrożonych przenoszeniem wirusa.
  6. Służby sprzątające mają obowiązek dodatkowej dezynfekcji klamek, poręczy i toalet.
  7. W firmie przygotowano specjalnie wydzielone pomieszczenie, w którym osoby z podejrzeniem koronowirusa będą mogły zaczekać na przyjazd służb sanitarnych.
  8. Wszyscy pracownicy firmy powinni zgłaszać wszystkie przypadki kontaktu z osobami zarażonymi koronawirusem lub z podejrzeniem zarażenia.

W chwili obecnej sprawdzamy możliwość pracy zdalnej dla pracowników biurowych na wypadek konieczności zamknięcia zakładu.

Z wyrazami szacunku,

Prezes Zarządu Technopomiar Sp. z o.o.

Instrukcja profilaktyki.pdf