Wernisaż poplenerowy w Pstrągowej

W piątek 24 września tradycyjnym roboczym wernisażem na dziedzińcu „Siedliska Janczar” w Pstrągowej zakończył się VII Ogólnopolski Plener Plastyczny Pstrągowa 2010. Sam plener obfitował w wiele atrakcji a wspaniała wrześniowa aura oraz gościnność gospodarzy miały niewątpliwie pozytywny wpływ na wenę twórczą artystów. Kliknij po więcej informacji.

W piątek 24 września tradycyjnym roboczym wernisażem na dziedzińcu „Siedliska Janczar” w Pstrągowej zakończył się VII Ogólnopolski Plener Plastyczny Pstrągowa 2010.
Sam plener obfitował w wiele atrakcji a wspaniała wrześniowa aura oraz gościnność gospodarzy miały niewątpliwie pozytywny wpływ na wenę twórczą artystów.
W otwarciu wernisażu uczestniczyli przedstawiciele lokalnych władz, współorganizatorzy i sponsorzy a także, jak co roku, podkarpaccy kolekcjonerzy dział sztuki.
Oczywiście bohaterami wieczoru byli artyści i ich dzieła. Następną okazją do obejrzenia plenerowych dokonań będzie wystawa we wrocławskim Browarze Mieszczańskim, której wernisaż planujemy na 5.11.2010.
Do zobaczenia we Wrocławiu.