Nowa oferta pracy dla projektantów CAD. Zapraszamy do składania aplikacji.

We're hiring

Poszukujemy osób do pracy na stanowisku:
Projektant CAD systemów analitycznych

Pobierz pdf ze szczegółową ofertą pracy:

ikona pdf
Nasze oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowane mechaniczne, elektryczne lub automatyka),
  • bardzo dobra znajomość środowiska Autodesk AutoCad,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
  • znajomość podstaw elektrotechniki,
  • język angielski w stopniu komunikatywnym – min. poziom B1/B2,
  • mile widziane znajomość Inventora,
  • mile widziane doświadczenie w projektowaniu,
  • zaangażowanie i chęć uczenia się,
  • umiejętność pracy zespołowej.

Opis stanowiska:

  • projektowanie systemów analitycznych, prostych układów mechanicznych oraz układów automatyki opartych na popularnych PLC,
  • sporządzanie i kompletowanie dokumentacji technicznej,
  • utrzymanie kontaktu z klientem na poziomie uzgodnień technicznych,
  • ustalenia techniczne z producentami (głównie firmy zagraniczne),
  • współpraca z działem produkcji na etapie realizacji projektu,
  • raportowanie postępu prac.

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju w branży analityki przemysłowej,
  • możliwość szybkiego rozwoju zawodowego w kierunku Inżyniera Projektu i Kierownika Projektu,
  • współpracę z biurami projektów i zakładami przemysłowymi w Polsce i za granicą,
  • możliwość pracy z nowoczesną aparaturą kontrolno-pomiarową,
  • pracę w zgranym i doświadczonym zespole,
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • dobre warunki płacowe,
  • premie uznaniowe adekwatne do umiejętności, zaangażowania i efektów pracy.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Technopomiar Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz.U. 2018 poz. 1000)”.
Dla kandydatów posiadających doświadczenie w/w branży prosimy o przesłanie listu motywującego z krótkim opisem przebiegu kariery zawodowej i posiadanych umiejętności.